Verslag ‘Grip op gedrag’
|
Al vanaf de eerste aankondiging van deze avond werd duidelijk dat er veel interesse was voor deze workshop. Binnen de kortste keren waren de 50 beschikbare plaatsen volgeboekt en is een tweede avond gepland op 11 maart a.s. in de Vestibule. Hoe zit je als persoon in elkaar? Wat voor voorkeurgedrag laat je zien? Aan de hand van de MBTI (Meyers-Briggs Type Indicator) methodiek werden de aanwezigen multimediaal meegenomen in de theorie over ons gedrag. Niet op een droge wetenschappelijke manier, maar interactief, begrijpelijk en heel concreet gepresenteerd.
Zo werd in de loop van de avond voor iedereen duidelijk wat voor type gedrag hij / zij laat zien in het dagelijks leven en wat de kracht daarvan is. Ook leerden we gedrag van anderen te herkennen en daarmee beter te begrijpen.
Ik heb die avond in ieder geval begrepen dat ik bij Dick Pieters van Ignius uitstekend terecht kan voor grip op gedrag. Om samenwerking te bevorderen en om effectief te handelen voor het realiseren van mijn doelstellingen.
Het was een hoogstaande avond die het aanbevelen waard is. Er zijn voor 11 maart nog plaatsen beschikbaar. Als je er op 18 februari niet bij was, grijp dan nu je kans en schrijf je in!
Michael Groen – Evenementencommissie NON |
