Secretariaat het NON
p/a Mimosalaan 1
1834 VC Sint Pancras
Tel. (06) 21 84 22 89
info@hetnon.nl
Rabobank – (Hoofdsponsor)
Postbus 133
1800 AC Alkmaar
Tel. (072) 567 45 00
www.rabobank.nl
Bekijk de up-to-date Google agenda van alle activiteiten via de QR code onderaan de pagina en voeg alle NON activiteiten eenvoudig toe aan jouw eigen agenda via de link daaronder.
Elke eerste vrijdagmiddag van de maand (17 – 19 uur) organiseren wij een netwerkborrel. Zolang de corona-maatregelen een live bijeenkomst nog niet mogelijk laten, wordt deze online via Zoom gehouden. Ook online blijft de netwerkborrel een populaire NON-activiteit waar kennis delen en netwerken voorop staat.
Als lid weet je wat de uitwisseling van kennis en ervaring met collega ondernemers voor je kunnen betekenen. Wij kijken weer naar je uit!
Aanmelden kan via het formulier op de activiteitenpagina.
Ben je nog geen lid, dan nodigen we je van harte uit om een keer de sfeer te komen proeven. Misschien past Het NON ook wel heel goed bij jou! Als niet-lid kun je je (gratis en uiteraard vrijblijvend) aanmelden via het formulier op de pagina van de betreffende borrel.
NON-leden hebben als borrelsponsor de mogelijkheid om zichzelf en hun bedrijf tijdens de netwerkborrel te presenteren. Lees HIER meer info over het borrelsponsorschap.
Scan onderstaand de QR code om alle NON activiteiten in de up-to-date Google kalender te bekijken.
Klik op de tekst eronder om deze NON activiteiten aan jouw eigen agenda toe te voegen.
Secretariaat het NON
p/a Mimosalaan 1
1834 VC Sint Pancras
Tel. (06) 21 84 22 89
info@hetnon.nl
Rabobank – (Hoofdsponsor)
Postbus 133
1800 AC Alkmaar
Tel. (072) 567 45 00
www.rabobank.nl